Askimasozler.com

Aşık Edici Sözler / Aşık Edici Mesajlar

14.08.2014
2.309

Sevgiliye gönderilecek en güzel aşk edici sözler, aşkıma özenle seçilmiş en güzel aşık edici mesajlar, sevgilime aşık edici sözler bu sayfada.

Şafak vakti yağan çiğ tanesi kadar masum gün batımında denizlerden esen rüzgar kadar çılgın ve okyanusun derinliklerindeki inci taneleri kadar özelsin bir tanemsin kuzum

Sevmek ve Aşk! ikisi de ayrı şeyler. Aşk kör karanlıkta koşmaya, sevgi gün ışığında yürümeye benzer. Aşıksanız belki varacağınız yere daha önce varırsınız; ancak takılıp, düşebilirsiniz de…

Bu dünyada bir sürü insan var, kimi mutlu kimi mutsuz, kimi gülüyor kimi ağlıyor, ama iyiliğe ve güzelliklere layık olan tek bir insan var oda şuan mesajımı okuyor..:)

NASIL DOLDURDUYSAN HAYATIMI VARLIĞINLA, BENDE YAZMAK İSTERİM ADIMI DEFALARCA DUDAKLARIMLA DUDAKLARINA…

geceleri güneşim, gündüzleri nefesim, bu dünyada canım öbür dünyada sevabım, damarımda kan bedenimde can,sensiz yok bir dakikam sensin kara sevdam..

Seni özlediğim kadar kimseyi özlemedim.Gecelerim kıskanır oldu artık sana çektiğim hasreti bebeğim.

Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken, Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim

Gözyaşı ile bitecek Kadar Karamsar Sevmedim Seni Ben Seni Umutlarıma Katıp Hayaller kurarak Sevdim Aşkım..

Sen benim yaşama Sevincim ve Sen Benim ölme arzumsun Aşkım, Senin için Yaşarım Senin için ölürüm gülüm

aþýk edici sözler

Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek… Seni seviyorum!

Benzer Sözler: Facebook Aşk Sözleri

Aşk mektubuna başlarken ne söyleyeceğimizi bilemeyiz Bitirirken de ne yazdığımızın farkında olmayız

Aşık olmak nedir bilmezdim öğrendim sayende seni gördüğümde dünya dönüyormuş dedim, seni gördüm gözlerinde bittim seviyorum seni…

Kalbim cam gibidir hemen kırılır sözlerim çok tanedir anlamlı, seni seviyorum cam kalbimin içinde sözlerim senin gibi her zaman anlamlı seviyor kalbim seni delikanlı.

Geç kalmış Bir Aşkın Nöbetçileriydik Ta ki Gözlerin Gözlerime Değdiği o günden sonra aşık oldum sana beklediğim sendin hoş geldin dünyama aşkım.

Biliyorum Sen Güneşsin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..
http://www.askimasozler.com/asik-edici-sozler-asik-edici-mesajlari.html

Sana Binlerce Gül Vermek isterdim Ama Güller Solar, Sana ömrümü Vermek isterdim Ama Bir Gün öleceğim, Sana Sadece Sevgimi Veriyorum Sonsuza Dek Süreceği için…

Yeminlerimi senin üzerine söylüyorum gerçekten seni seviyorum yemin ederim bu sevgi sen olduğun sürece yanımda bitmez bunu unutma.

Eğer Son Nefesimi Vermeden önce Mutlu Olacağını Bilirsem Cehenneme Bile Gülerek Giderim.!

Takma dişlerimizin yerlerini unutana kadar, seveceğim seni. Tansiyonum düşse bile, sen düşme diye tutacağım ellerini!

Tüm güzellikleri mi mutlulukları mı heyecanları mı sana getiriyorum çünkü ben seninle yaşıyorum.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.