Duygulu Sözler / Mesajlar

Duygulu Sözler / Mesajlar
26 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.448 kez okundu.

Duygulu sözler, duygulu mesajlar, aşkıma duygulu sözler, sevgiliye duygulu mesajlar bu sayfada.

Benim bir şeye ihtiyacım yoktu. Her şeyim sendin…

Oysa ki ben sana yüzümü çevirdiğimde herkese sırtımı dönmüştüm.

Ne halim varsa görmek istiyorum. Çünkü her halim de, sen varsın!

Bu nasıl ceza, silmeye çalıştıkça kazınıyorsun aklıma!

Ne acı değil mi seni bana dünlerin getirip, yarınların götürecek olması?

Kızdığında ve ya küstüğün de bile, seni düşünen biri olmalı hayatında.

Bazen terk etme fikri geliyor bu diyarları. Sessizce bir köşede oturup gitmesini bekliyorum. Biliyorum çünkü ben gidersem, bir daha geri dönmem!

Bilsem ki yanımdan gitmeyeceksin, uyumam. Bilsem ki rüyama geleceksin, uyurum. Bilemedim gitti.

Ne olur, mahşere bıraktığın o son duan da bana da yer ver.

Ey sevdiğim sana şikayetim var. Ne sevdiğin belli ne sevmediğin. Ben de bir insanım bir de canım var. Ne sevdiğin belli ne sevmediğin.

Boşver şimdi yazdıklarını falan. Sen hiç ‘ihtimal’ yaktın mı?

Ve sen gülüyorsun; ben bir kez daha ‘Allah birdir’ diyorum, iman tazeliyorum!

Ölümün olduğu yerde, daha ciddi ne olabilir?

Tek kişilik köprüde inatlaşmak istiyorum seninle, ne sen çekil, ne de ben, bakışalım günlerce.

Anladım ki ölünecek bir şey yok senden sonra ama uğruna yaşanacak bir şey de bırakmadın geride!

Seccade, bizi en çok sevenin en çok sevdiği yerdir!

Şu vakitten sonra ateş olsan, İbrahim’e bürünür bedenim.

aþýk edici sözler

Nasıl bir masalmış bu hayat denen efsane, bir türlü mutlu sonu yakalayamadık be anne!

Kumarda sevgilimi ortaya koydum. Kumarda kaybedince aşkta da kaybediyorum. Ne bahtsız bir insanım ben.

Gitmesi gereken en son kişi en başta gitti. O yüzden artık kim giderse gitsin ondan daha uzağa gidemez.

Bir insanla ne kadar sık konuşursanız, o insana aşık olma ihtimaliniz o kadar çok artacaktır!

Ayrıca Bakınız: Sevgi Sözcükleri

İlk izlenim çok önemlidir. İlk iki dakika kocaman bir yüreği var sanırsın. Sonra bir ömür o yürekte, ilk iki dakikayı ararsın.

Sen olmayınca yalnızlıktan ölüyorum sanki ama sen varsan tüm dünya yanımda olsa umurum da değil gibi.

Birisinin gün içinde güldüğünü görebilirsiniz, ama aynı kişi gece ağlayarak uyuya kaldığını kimse bilmiyor.

Verebiliyorsan yüreğini ver elime. Yüreğini ver ki inanayım beni sevdiğine. Koy yüreğini yüreğimin üstüne ve hisset! Duyarım ben söze ne hacet!

Varsın iki gözlü bir evimiz bile olmasın bizim, Ben ‘iki gözünde’ bir ömür yaşamasını da bilirim.

Güneşin doğuşuna hiç şahit olmayanlar, batışını romantizm sanırlar.

Bana ‘benden vazgeç’ demen. Şahsıma düzenlediğin en büyük suikasttir!

Yapabilirdik. Gerçekten. Eğer gitmeseydin herkesi kıskandırabilirdik.

‘Çok mutlu olacağız’ demişti. Öylelermiş, eş – dosttan duydum.

Sevmek ve özlemek bir ateşe dokunmaktır; Yakmaktır yüreğini yangınlarda.

Sen, benim seni nasıl sevdiğimi, bir başkasını sevdiğinde değil, bir daha böyle sevilemeyince anlayacaksın ve o zaman geç olmuş olacak.
http://www.askimasozler.com/duygulu-sozler-mesajlar.html

Ben de seninle gelsem sevgilim? Birlikte terk etsek beni?

Narkozun dozajını biraz fazla tut be doktor; Susup ta söyleyemediğim yanlarım ağrıyor.

Benim yüreğimin kapısında dam’sız girilmez mi yazıyor Allah aşkına? Aklınızda birileriyle giriyorsunuz hep içeri!

Birisiyle mühürlenmek; onu gördüğünde her şeyin değişmesi gibidir. Bir anda seni gezegene bağlayan şey yer çekimi değil, o olur.

Yolunu beklerken daha dün gece, kaçıyorum bugün senden gizlice. Kalbime baktım da işte iyice; anladım ki sen de herkes gibisin.

Şimdi Başkasının Olsan da,boynu Bükük Yalnız Kalsam da,elimi Tutup Saçımı Okşamasan da Biliyorum Yine de Benimsin.

Seni ilk gördüğüm gün gözlerimden gönlüme aktığın o an dün gibi hatırı yüreğim daima coşkulu ve kanatlıysa, bil ki, sana olan tutkumdan ve sevdamdandır.

Beklemek güzeldir güzelim Dönecekse eğer beklenen. Özlemek güzeldir güzelim Özlüyorsa eğer özlenen.

Hani insan ağlamak ister, Gözlerinden yas gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! İşte o zaman ölmek ister de ECEL gelmez!

En ıssız çöllerde en yüce dağda. İster gerçek olsun ister rüyada. Bir tek şey öğrendim bu sanaldan. Seninle gülmek seninle ölmek canım.

Sanma unutulur kalp ağrısı şeyi unutarak yaşanır sanma.

Ayrıca Bakınız: Sevenler İçin Sözler

Gün bir gün, sevdalanmış geceye gecede yakamoz düşürmüş denize o günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş ta ki güneş tutulup gölge düşürene dek sevdalara.

Delice sev,haince terk et ama ALDATMA (yoksa).

Bu aşk şiiri yazarken seni sevdiğimi nasıl söylerim cesaret edemezken öyle aşık oldum ki derdimi söyleyemezken sayfalarca yazarım aşk şiirini sen okumayınca.

Her zaman duyamadığımız o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yağmur arkasında saklı olan toprak kokusu gibi ortaya çıksa keşke.

Bıktım şu sevenler köprüsünden atlayıp sudaki yansımamı kucaklamaktan.

Üstüne ‘seviyorum’ yazdığım bir kağıttan, sandal yapıyor, dereye bırakıyorum. ister yüzsün, ister batsın, ister bir çalıya takılsın o kağıt sandal, hep derenin bir yerinde olacak biliyorum.

Farkında mısın? gecenin karanlığına yağan yağmur, sadece beni ıslatıyorsun.

Bilirim,yalnızlığa Bir Sen Dayanırsın, Kendine Sırdaş Kendine Arkadaşsın, Nasıl Başardın Bilmem Tabi Başarıysa Eğer Yalnızlık!

Seni özleyenlerin özleminden habersiz, özleminle özletensin. Sen o özlenenler arasında en çok özlenensin. Seni görmesem de içimde hiç bitmeyecek tek özlemsin.

Tatlı biri var sevilmeye değer, güzel biri var görülmeye değer, iyi dostlar var özlenmeye değer, ama biri var ki can vermeye değer!

Eğer çölde bir çiçek olsan; seni kaybetmemek ; için gözyaşlarımla sulardım Eğer gözümde ki bir damla yaş olsaydın; seni kaybetmemek; için hiç ağlamazdım.

Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, birde sen varsın ya bir tanem dünyada kimse böyle sevemez.

Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş , aynen benim seni sevdiğim gibi.

Ah birazcık cesaretim olsa, değer misin ki hayır hayır öldürmem kendimi çünkü sen ne sevilmeye layıksın nede bu canı feda etmeye değersin.

Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.

Bir gün bir sevda çalar kapınızı Şaşırırsınız, beklemiyorsunuzdur Bu güne kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmışsınızdır Ancak, bu sevgi aşktan öte olarak yerini alır gözlerinizden kalbinize !

Yaprak döken gençliğimin satir araların da altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.

Ne elimden tuttular ne yüzüme güldüler , ne de bir gün olsun ölümüne sevdiler. Ben sevdim başkasına verdiler. Bana bu dünyada mutluluk harammış meğer.

Gölgeler düşse de yüreğinin üstüne güneşini sakın söndürme, umut yoksa yarınlar uzak kalır insana, unutma Bir Sen Daha Yok Bu Dünyada.

Bulutların Gözyaşları Pencerene vurduğu bir akşamda gecede hangi hayaller sana uyumayı unutturuyorsa gelecekte onları yaşatsın.

Önce düştüğümde kalkmayı öğrendim sonra aleve dokunduğumda acıyı sevmeyi öğrendim sevilmeyi sonra terk edilip beklemeyi sayende unutulmayı da öğrendim her şeyi öğrendim de yalnız unutmayı öğrenemedim.

Sen uykusuzluk nedir bilir misin?Gece ıslak yastığına başını koymak,’yarın ne olacak diye korkuyla uyumaya çalış geceleri yalnızlıktan ağlamak nedir bilir misin?

Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli, senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum.

Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen ?

Ilık bir rüzgar esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen her yere dedi aklıma sen geldin çünkü özlenen sendin. bir tanem Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

Buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zaman zaman dalarsa uzaklara, kulakların zamansız denli gibi çınlarsa, bil ki bir yerlerde deli gibi özlenmişsindir.

Yıllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim, bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, iste o ani senle yaşadım senle sevdim.

Keşke Yalnızlığım Kadar Yanımda Olsaydın Keşke Onunla Paylaştıklarımı Seninle Paylaşsaydım Keşke Senin Adın Yalnız Olsaydı Ve Ben Hep Yalnız Kalsaydım.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum. herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uykular çok tatlı derler ben seni tadıyorum. Onlar uykuya ben sana doyamıyorum

Ben ağlarken sen gülüyorsan, bil ki aşkımız bitmiş eğer sen ağlarken ben gülüyorsam, bil ki bir tanem ben ölmüşümdür.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bil ki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse, damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam bir ölüme nasıl değerse sende benim için o kadar değerlisin.

Beni boş bir kutu farzet, içimi ise sevginle donat.

Seni düşündüm, ağladım. Darmadağın aynaya baktım. Karşımda duran bir yabancıydı. Gözlerini koyuluğunda sen vardın. Nefretle aynayı kırdım! Yere düşen cam parçacıkların da sen vardı kaç damla kan aktı mı artık sen vardın, damarlarımda da sen vardın.

Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve düşünüyorum aşık olmanın rezilliğini inan yanındayken çekiyorum en çok hasretini!

Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum!

Bu Dünyada En büyük Günah Seni Unutmak, En Acı Eyvah senden Ayrılmak,En Güzel Silah Gözlerinden Vurulmak ve En Tatlı Sabah Kollarında Uyanmak Bir tanem.

Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarin sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Senin Sevgin Altın olsaydı ,Onu eritip içimde kan diye dolaştırırdım.

Ayak ucumda başladı sevgi Simdi başımın tepesinde oluşan bir düşünce yığınıyla bulutlardan aşağı hızla düşüyorum, dua ediyorum paraşütüm açılsın.

Özlediğim ne sensin ne de bir başkası özlediğim gerçekten hissetmeden bana ‘seni seviyorum’ demeyecek biri.

Kim bilir hangi akşam güneşle beraber bende söneceğim kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim bel ki göremeden öleceğim fakat yinede seni EBEDİYEN SEVECEĞİM.

Yalnızlık gecelerin, Ümit bekleyenlerin, Hayal çaresizlerin, Yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, Sen ise yalnız benimsin bir tanem.

Ne içimde seni unutmak gibi bir his aşkımı körükleyen bir rüya seni görmeyecek kadar güçlüyü görmeye dayanacak kalbim var.

Kimi rüyalar görülmeye değer kimi ise yaşanmaya sen benim gördüğüm ve bitmesin diye yaşattığım en tatlı gerçek rüyamsın.

Zaman, sevginin büyüklüğünü anlatır.

Sari giyer güneş olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun,  -Kim bilir bel ki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Ne kadar Güzeldi Senle Beraber Olmak Şimdi Yalnızım Ellerim Başımın Arasında Seni Düşünüyorum.

Bir gün bir rüzgar eserse sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla.

Bakarken Uzaklara Bir Don Ardına Kim bilir Kimin Ufkundasın .

Yıldızlar gökyüzünde kayarken, melekler ise oynaşırken, sen ise dalıp beni düşünürken, seni daima kalbimin derinliklerinde izleyeceğim.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yapılmadı)
Loading...
26 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.448 kez okundu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git