Efkarlı Sözler / Mesajlar

Efkarlı Sözler / Mesajlar
30 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.299 kez okundu.

Efkarlı sözler, aşkıma efkarlı sözler, sevgiliye efkarlı sözler, en güzel damar efkarlı sözler bu sayfada.

Hayata karşı Duramıyorum Artık Dik Başım eğildi düşünme yeteneğim kalmadı hayat beni bir köşeye attı, Adıma da Aşk Acısı Yazdı..

Uzak kaldım senden uzak, yaklaşamıyorum yanına her yer tuzak kalbine inanmıyorum artık yalan gözlerine bakamıyorum eskisi gibi her şeyin bir tuzak olmuş hayat benim için oyun olmuş sayende bunu da öğrendim..

Sevdiğim Sendin Kime Gidebilirdim? Bir Senin için Bu hayatta Kendimden Geçerim Ya şimdi? Beni Dertlerimle Bir Odaya Mahkum Ettin bi haber yaşıyorum hayatı Sessiz ve Sensiz…

Kimseye Güvenip Yola Çıkmayacaksın Sonun benim gibi Ağlatıcı Ve acındırıcı olur, kimseye gönül bağlamayacaksın hayatın benimki gibi zehir olur…

Bitiyor benim için bu gece hayat son kez gözlerine bakıp ağlamak isterdim sevdiğim..

Çıldırcakmış gibiyim içimde yığınla dert kalbimde sana karşı bir nefret efkarlıyım bu gece beni benden aldı felek.

Kalbim kırık dökük yaralı tamirat nedeniyle gelip geçici aşklara kapalıyım…

Ortamın Bittiği Yerde Biz Başlarız Şeklimiz İçin Ölür Tarzımız İçin Yaşarız

Ben hayrım ama aynım yok kaygım var ama kaybım yok sana saygım var ama tahammülüm yok

aþk sözleri

Aşka kan dökmek diyorsan sana dünyanın sah damarını keserim illede senin kanın diyorsan mühim değil seni toprak da da severim…

Bit olsam saçlarında dolasam,yesem yesem doymasam. Sonra ister duş al boğulayım ister iki tırnağının arasında çıtlat kurbanın olayım .

İsmini güneşe yazdım her şafak vakti doğsun diye yüreğine yüreğimi yazdım için yandığında benimde yansın diye, adini can koydum sen öldüğünde bende öleyim diye…

Bırak güneş doğsun bırak dünya haline kalsın bırak yalancının değirmeni dönsün ama yaşamayı bırakma sen yaşa ki dünya İNSAN GÖRSÜN .

Ayrıca Bakınız: Duygulu Sözler

Göz göze geldik ofsayt dedi…yanına yaklaştım faul dedi… göz kırptım çift vuruş dedi elini tuttum frikik dedi ansızın öptüm gol dedi .

Ne ilktin. nede son..yaşadığım hayat içinde küçücük bir oyundun..sevgiyle doğdun…nefretle yok oldun…üzgünüm canım unutuldun

Ne zaman Sordun Derdimi Neler Çektiğimi? Efkarlı Sevdam Deli Sevdam Hayata Tutunmaya Çalışıyorum Bir Yandan, Bırakma beni Deli Sevdam..

Efkarlıyım Kalbim Dertler içinde Seninle unutmak isterdim bunları Sen yoksun yanımda Ağlıyorum yanlızca bekliyorum Seni bebeğim Efkarlıyım yalnızlığa. www.askimasozler.com

Yoluma Dizildi Anılarım Nereye Baksam Senin Adın var, Geçirdiğimiz Güzel Anılarım Hatırlarım üzülürüm Efkarlanırım…
http://www.askimasozler.com/efkarli-sozler-mesajlar.html

Dizlerimin üstüne çöktüm yalvarıyorum ALLAH’ıma Alsın bu Canımı Bu Efkar Fazla Bana Dayanamıyorum çıkmıyorsun Aklımdan..

Yıprandım bittim kalmadı yaşamak için dermanım, gözlerine bakıp ağladım ama beni hiç anlamadın..

bu sözlerim sevenden sevmeyene gelsin! ben Seni Severken gecenin Karanlığında Ağlarken Sen Sıcacık Duygularınla Benden Habersizce Yaşamayı Sevdin Sana olan Sevgimi hep görmemezlikten geldin!

Sonunda Ayrıldık beni Dertler içinde Bıraktın, istediğin oldu sonunda beni efkarlarımla baş başa bırakıp dertlerimle ağlamaya mahkum ettin tebrik ediyorum seni..

Seni sevdiğim Kadar ölümü Sevmedim, Senden önce bir ölümü Severdim Şimdi ölümü Daha çok Sevmeye Başladım Senden Sonra!

Artık Savaşacak gücük Kalmadı Dertli içim efkarlı kalbim, Artık yaşama Hevesim kalmadı Sana Bu Sözlerim Sana Sevgiden Anlamayan Zalim insana..

Çok zalimsin çok, beni bıraktın dertlerimle elimde şimdi koskoca bir boş kalp ve yarınları olmayan hayaller.

Çok düşündüm seni silmeyi, çok düşündüm efkarlı gecelerimde senin adını silmeyi ama olmuyor gülüm bu kalp senin için atıyor olmuyor.

Sen Olmayınca Yanımda Neler düşünüyorum bilmiyorum, Sen yokken yanımda hayat Dar geliyor Bana daralıyorum.

Sana Hayatımı Adadım Sana gençliğimi düşünmeden verdim Ama Sen beni Sadece kullandın Zamanımı Bitirdin..

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yapılmadı)
Loading...
30 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.299 kez okundu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git