İyi Geceler Sözleri, Mesajları

İyi Geceler Sözleri, Mesajları
14 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 1.411 kez okundu.

Sayfamuzda İyi Geceler Sözleri,Aşkıma İyi Geceler Sözleri, Sevgiliye İyi Geceler Sözleri, İyi Geceler Mesajları, En Güzel İyi Geceler Mesajları Bulunmaktadır.

Sensizlik olsa da sonum geceler dert ortağım olur, rüyalarında cenneti gör meleğim benim sonum yalnızlık olur, iyi geceler aşkım.

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum!

Sen uyurken şuan tatlı rüyalar görürken ben seni düşünüp seni çizicem boş duvarlarıma birtanem, iyi geceler.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

İyi geceler küçük cadım tatlı rüyalar seni çok seviyorum bitanem rüyanda beni görmen dileğiyle..

Sensiz bu gecenin soğukluğu çekilmiyor hayalin gözümün önünde yalnızım odamda resmin duvarda sabahlarım hayalinle, tatlı rüyalar aşkım, iyi geceler.

Dünyada bi eşi benzeri daha olmayan tek varlıgım, benim olan ve herseyden degerli olan meleğim; iyi geceler aşkitom.

Her aya bakışında beni hatırla, gözlerin yıldızlara takılırsa seni düşündüğümü sakın unutma, unutma bir yaprak düşerse avuçlarına, ellerimdir sakın bırakma.

Çağrılarım öpücük olup yanağına konsun. Mesajlarım kalbine kazınıp duygularım olsun. İyi geceler diledim sevgilim haberin olsun..

İyi Geceler Sözleri

Geceyi bana sor rüyalarımı bana sor, uyumak nedir bilmiyorum rüya desen seni hayal ediyorum. Seninle yaşıyorum sadece uyuyamıyorum bebeğim.. iyi geceler.

Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun iyi geceler arkadaşım. Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler herşeyim.

Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim.. seni yaşadığım her gün için.. yanağına bir buse gönderiyorum.. huzurla uyu bitanem.. iyi geceler.. seni seviyorum.

Geceme ışık ol rüyalarımın ateşi ol sadece benim ol iyi geceler olsun aşkım.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. iyi geceler.

İyi geceler herşeyim. Kalbimde tüten çiçeğim. İstesem de unutamayıp ömür boyu seveceğim. Gecenin sessizliğinde gözlerim seni arıyor.. tanıdık bir dost dilinden adını duyunca gönlüm yanıyor.. yüreğimde bir fırtına koparcasına..

iyi geceler Sana gecelerin sessizliğini rüyaların en güzelini görmen için dua edeceğim aşkım iyi geceler.

Müjde; bu gece günahlarda %100′e varan indirimler, iyiliklerde bin kata varan extra puanlar sizi bekliyor… NOT: kul hakkı kampanya dışıdır.. İyi geceler..
www.askimasozler.com/iyi-geceler-sozleri-mesajlari.html

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosundan keskin sana olan özlemim bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim iyi geceler herşeyim.

Sevgiliye-İyi-Geceler-Mesajları

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma..

Seni yıldızlara emanet ediyorum ama onlar yanımızda yok diyorlar eğer sen hangi düşte hangi güneşteysen çık gel çünkü gülüşünü çok özledim tatlı rüyalar.

Tebrikler; bir külçe altın, bir kasa mücevher kazandınız hediyelerinizi almak istiyorsanız;uyumalısınız. çünkü ancak rüyanızda görürsünüz iyi geceler.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Seni o kadar çok seviyorum ki sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum iyi geceler aşkım.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm.

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin iyi geceler sevgilim..

İyi Geceler Mesajları Yazısının Linki: http://www.askimasozler.com/iyi-geceler-sozleri-mesajlari.html

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Oylama, Ortalama: 3,00)
Loading...
14 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 1.411 kez okundu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git