Askimasozler.com

Tebrik Sözleri / Mesajları

Tebrik sözleri, tebrik mesajları, sevgiliye tebrik sözleri, aşkıma tebrik sözleri, en güzel anlamlı tebrik sözleri bu sayfada.

Her günümü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum… ömür boyu mutluluklar?

Hayat kadeh ise eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar.

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın.

Allah, analı babalı büyütsün

Bebeğimize hoş geldin diyor, sağlık ve mutluluk diliyoruz.

Zaman çok kısa, yasam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar.

Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim…

Daha nice başarıları sevdiklerinle kutlaman dileğiyle. Tebrik ederim…

YıIIar geçse de aşkımız iIk günkü gibi! Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım!…

Hedefi ön ikiden vurdun, fıstık gibi kızı kaptın. Hadi bakalım elinizi çabuk tutun, yuvanızı bir an önce kurun. Düğün davetiyenizi de bekIiyorum. Mutlululuklar…

Bu mutlu gününüzde yanınızda olamadığımız için gerçekten çok üzgünüz. Ama düğününüzde kendimizi affetireceğiz. MutIuIukIar ve sevgiIer..

O büyük gün daha dün gibi; fotoğraflar sarardı ama düğün pastamızın tadı hala damağımda! Nice nice yıllara hep elele……

Aramıza hoş geldin miniğim…

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda bel ki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbim sizinle.

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca zamanınız olmasını diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın! Mutluluklar .

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yasam dileğiyle…

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk an ki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle… Mutluluklar!

Nikahınıza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Umarım her şey gönIünüzce olur?

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir omur boyu mutluluklar dilerim?

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim… Mutluluklar?

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle… Mutluluklar!

Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep nece içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve Kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar…

Bir ask gülümsemeyle başlar, öpücükle devam eder ve bir nikahla ölümsüzleşir. Sevginizi öIümsüzIeştirmeye doğru attığınız bu adımda, aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. su andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Sevginizin hep ilk an ki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…

nickcenter_1427398091126

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz… Yaşamınız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Omur boyu mutluluklar dilerim.

Bir bütün oluşturduğunuz bugün birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz birbirine… Zaman çok kısa, yasam boyu birlikteliğe adım attığınız şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle? Mutluluklar!

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizde ki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim.

Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Ömür boyu mutluluklar dilerim.

Hak ettiklerinin şans değil emeklerinin karşılığı olduğunu unutma, yeni iş hayatında başarılar dilerim.

Yeni iş/okuI hayatında her geçen gün daha iIeriye gitmeni diIerim. Başarı, şans ve huzur seninIe oIsun.

Yeni işinde başarılı, huzur ve mutlu olmanı dilerim. Tebrikler.

Yeni işinizin size mutluluk getirmesi dileğiyle.

İnsanı büyük yapan kendi azmi ve sabrıdır. Yeni görevinizde başarıIar diIeriz.
http://www.askimasozler.com/tebrik-sozleri-mesajlari.html

Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz, daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle

Bebeğinizle beraber sağlık ve mutluluk dolu yıllar dileriz.

Yeni dünyalıya merhaba.

Yeni anne ve babaya mutluluklar dileriz..

Minik bebeğin yanaklarından ileri ki günlerde öpebilmek dileğiyle

Kendine ve ufakIığa iyi bak.

Tebrikler, yeni doğan bebeğe altın alıp geliyorummm

Yeni doğan bebeğinizi tebrik eder hepinize sağlık ve mutluluk dilerim.

Seni ne zamandır bekliyorduk. aramıza hoş geldin bebek…

Mutlu huzurlu sağlıklı bir gelecek dileklerimizle, bebeğinizi ve anne babayı kutluyoruz

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.